Araç Folyo Kaplama

Her gün otomobilinizin dış koşullardan etkilenen bölgesi dış yüzeyidir. Güneşten gelen zararlı ışınların, toz ve kirlerin en çok etki ettiği dış yüzeyi korumak için son yıllarda birçok yöntem geliştirilmiştir. Aynı zamanda otomobilin dış görünüşünün her zaman yepyeni olmasını sağlamak da mümkün hale gelmiştir..
 • Araç Folyo Kaplama Uygulaması Boyaya Zarar Verir mi?
  Bu tür yöntemlerin orijinal boyaya herhangi bir zararı bulunmaz. Bu nedenle birçok insan arabaların orijinalliğinin korunması aşamasında söz konusu yöntemleri kullanılırlar.
 • Araç Kaplamanın Ömrü Ne Kadar?
  Arabalarda kullanılan bu tür kaplama işlemlerinin arabanın kullanım şeklinde göre belirli bir ömrü bulunur. Normal şartlar altında araba folyo kaplama işlemlerinin iki ya da üç yıl kadar dayanması muhtemeldir.
 • Kullanılan Folyo Hava Şartlarına Dayanıklı mıdır?
  Araç kaplama aşamasında kullanılan araç folyo kaplamanın malzemesi dış etkenlerden zarar görmeden ön plana çıkar. Aynı zamanda folyo malzemenin kullanılması ile birlikte daha estetik bir görünüm sağlanmış olur.
 • Aracım Kaplandıktan Kaç Gün Sonra Yıkatabilirim?
  Eğer aracınıza araç kaplama uygulaması yaptırmış iseniz arabanın üzerinde yapışkan malzemenin tam olarak korunması için en az 3 gün beklemek gereklidir. 3 günün sonunda ise söz konusu malzemenin kuruması ile birlikte arabanızı yıkatmanız mümkün olur.
 • Aracımın Yüzeyinde Bazı Çizikler ve Göçükler Mevcut. Ne Yapabilirim?
  Bu tarz görünüm sorunlarını ortadan kaldırmak için kaplama yaptırmak mümkündür. Son zamanlarda alternatif yöntemlerin kullanılması ile birlikte arabalarda ortaya çıkan kaporta hatalarının giderilmesi de temin edilmiş olur. Özellikle son zamanlarda arabalarda meydana gelen bu tür bozulmaların giderilmesi aşamasında kalıcı çözüm arayanlar açısından bu yöntem başarılı bir yöntem olarak ön plana çıkar. Siz de arabalarda ortaya çıkan göçük çizik ve benzeri sorunları ortadan kaldırabilmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Neler Yaptık

Qonsectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod.
Siz hayal edin biz gerçekleştirelim
iletişim